De politie heeft in een woning aan de Weegschaal in Katwijk Noord een handelshoeveelheid drugs en een vuurwapen aangetroffen. De politie kwam de drugshandelaar op het spoor nadat buurtbewoners klaagden over overlast. Burgemeester Cornelis Visser heeft de woning laten sluiten.

Visser: ‘Dankzij meldingen van buurtbewoners hebben we de handel en het gebruik van drugs in deze woning kunnen stoppen. Dit soort meldingen zijn voor ons waardevol. Samen kunnen we de handel in drugs aanpakken en de leefbaarheid in ons dorp in stand houden’.

De gemeente werkt intensief samen met politie, Openbaar Ministerie, woningcorporatie Dunavie en andere verhuurders om de leefbaarheid en veiligheid in onze gemeente zo fijn mogelijk te houden. Woningeigenaren en huurders kunnen vermoedens van drugshandel of hennepteelt melden bij de politie. Dit kan via 0900-8844 of anoniem via Misdaad Anoniem 0800-7000.