Het benefietconcert voor de Katwijkse Alexandra Jolanda Plug in Tripodia is uitverkocht. De kaartjes voor het concert georganiseerd door voetbalanalist Johan Derksen vlogen de deur uit.
Derksen kwam in actie nadat bij de Katwijkse slokdarmkanker werd geconstateerd. De Katwijkse die bekend staat als blueszangeres AJ Plug was onder andere te zien in de theatertour van Derksen: ‘Johan Derksen Keeps The Blues Alive’. Daarnaast is ze ook de privéchauffeur van Derksen.
Lieve vrienden, deze week vele bezoekjes gedaan aan UMCG. Behandelplan van 5 weken opgesteld met chemo en…
Geplaatst door AJ Plug op Vrijdag 12 juli 2019
Met het benefietconcert wordt geld opgehaald voor de Katwijkse, die door haar ziekte geen inkomsten meer heeft. Naast het concert in Katwijk op 22 augustus is er ook een concert in Assen op 10 augustus in de Bonte Wever. Ook dat concert is uitverkocht.
Het begint een beetje door te dringen wat er allemaal gebeuren gaat 10 en 22 Augustus…geen woorden voor..????❤️https://www.debontewever.nl/events/https://www.tripodia.nl/event/benefiet-aj-plug/
Geplaatst door AJ Plug op Zondag 21 juli 2019